Na jakich dodatkach do garnituru nie należy oszczędzać?

Dobrze dobrany garnitur to tylko połowa sukcesu, żeby wywołać naszym wyglądem u ludzi odpowiedni efekt nie możemy pozwolić sobie na kiepskie dodatki. Poszetka, pasek, zegarek, skarpetki i krawat tworzą nasz wizerunek. Jak go nie zepsuć i jak wybrać te dodatki?

Dodatki do garnituru, przede wszystkim jakość

Na rynku jest mnóstwo ofert dodatków do garnituru, patrząc na ich zdjęciach na stronach internetowych łatwo dojść do wniosku, że jedyne czym one się różnią to cena. Niestety, ale to nieprawda, wraz z ceną rośnie jakość. Co z tego, że potrafimy dobrze zawiązać krawat, jeśli jest z kiepskiego materiału i pogniecie się podczas całego procesu. Co po ładnych butach, jeśli wystająca z butów skarpetka jest spęczkowana i wywołuje dyskomfort. Kolejna kwestia jest taka, że zdjęcia tańszych produktów bardzo często są poddane obróbce i kolory dodatków w rzeczywistości będą inne. Z tego właśnie powodu nie należy oszczędzać na dodatkach do garnituru i warto korzystać ze sprawdzonych sklepów, takich jak https://patine.pl/. Wybierajmy przede wszystkim produkty z materiałów naturalnych, takich jak jedwab, czy bawełna, natomiast unikajmy domieszek syntetycznych tkanin. Zazwyczaj nie wyglądają dobrze, a przy okazji mogą działać drażniąco na skórę. Zadbajmy też o to, żeby dodatki były odpowiednie wielkościowo, piękny jedwabny krawat będzie wyglądać źle, jeśli jest za krótki, a duża i rzucająca się poszetka w minimalistycznym garniturze będzie wyglądać co najwyżej śmiesznie. Każdy znawca mody powie, że na dodatkach zwyczajnie nie warto oszczędzać, stanowią dużą część sukcesu naszej kreacji.  

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwadzieścia − 19 =