Jakie zabiegi pozwolą zniwelować blizny potrądzikowe?

Obecność blizn potrądzikowych może obniżać poziom samooceny i odbierać pewność siebie. Na szczęście dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest zniwelowanie blizn. Gabinety medycyny estetycznej oferują swoim pacjentom zabiegi wykorzystujące fale radiowe, a także światło lasera.

Działanie fal radiowych oraz systemu mikroigieł

Jednym z zabiegów umożliwiających spłycenie blizn potrądzikowych jest radiofrekwencja mikroigłowa. Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu wyposażone zostało w system igieł frakcyjnych przeznaczonych do nakłuwania skóry pacjenta oraz cyfrowy silnik odpowiedzialny za emisję fal radiowych. Nakłuwanie i działanie fal radiowych pobudza organizm do wytwarzania kolagenu. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się jak przebiega radiofrekwencja mikroigłowa Wrocław to miasto, na którego terenie działają gabinety wykonujące zabiegi tą metodą.

Wykorzystanie lasera w leczeniu blizn potrądzikowych

Pomocne w leczeniu blizn potrądzikowych jest także światło lasera. W wyniku oddziaływania lasera dochodzi do miejscowego podgrzania tkanek skóry, co inicjuje produkcję nowego kolagenu przez organizm. Dzięki temu skóra pacjenta zaczyna się samoistnie regenerować i wytwarzać nowe, zdrowe tkanki. Rezultatem zabiegów laserem jest gładsza, bardziej jędrna i lepiej napięta skóra wolna od blizn potrądzikowych.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

14 − 14 =