Płaszczyki Hand Made – z czego mogą być wykonane?

Płaszczyki typu hand made cieszą się bardzo dużą popularnością. Są estetyczne, funkcjonalne i niepowtarzalne. Podpowiadamy, z czego można wykonywać tego typu okrycia.

Odpowiednie tkaniny na płaszcz

Po pierwsze materiał wykorzystany do stworzenia płaszcza powinien być lekki i miły w dotyku. Tego rodzaju tkanina ma być komfortowa, nie może drapać ani gryźć skóry użytkownika. Powinna zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu właścicielka płaszcza nie będzie się pociła ani czuła chłodu. Materiał ma być odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i na niekorzystne warunki atmosferyczne. Takie właściwości zapewniają dłuższą żywotność płaszcza. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest zastosowanie wełny, która zapewnia ciepło, elegancje i duży komfort użytkowania. Kolejny materiał to flausz, który sprawdzi się w modelach zimowych. Jest miękki i sprawdzi się w przypadku płaszczy o uniwersalnym kroju. Inna często używana tkanina to ortalion. Taki wybór zda egzamin przy okryciach o sportowym charakterze. Sprawdzi się deszczowe i wietrzne dni, chroni przed wilgocią i jest miękki w dotyku. Stylowe i wytrzymałe płaszcze hand made można znaleźć na stronie internetowej: https://famke.com.pl/plaszczyki-hand-made.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

7 − 4 =