Co zabrać ze sobą na basen?

Jeśli wybierasz się na plażę, prawdopodobnie będziesz chciał zabrać ze sobą ręcznik plażowy, krem do opalania, a może nawet zmianę ubrania. Ale co z pójściem na basen? Co musisz zabrać ze sobą? Odpowiedź: niewiele! Oto co zalecamy zabrać ze sobą, gdy wybierasz się na basen.

Strój do pływania

Oczywiście, jest to obowiązkowy element każdej wycieczki na basen. Jeśli zamierzasz pływać w basenie publicznym, upewnij się, że Twój strój nie ma żadnych pęknięć lub rozdarć – mogą one prowadzić do infekcji, jeśli nie są odpowiednio traktowane po pobycie w wodzie.

Ręcznik

Będziesz chciał coś miękkiego i chłonnego, co może szybko wyschnąć po zamoczeniu – na przykład ręcznik z mikrofibry lub ściereczka z irchy. Możesz również zabrać ze sobą zwykły ręcznik, aby osuszyć się po wyjściu z basenu.

Butelka z wodą

Pomoże to utrzymać nawodnienie przez cały czas spędzony na basenie, a w gorące dni jest szczególnie ważne, ponieważ pozostawanie nawodnionym pomaga zapobiegać wyczerpaniu cieplnemu i wyczerpaniu z ćwiczeń w gorących warunkach pogodowych.

Klapki

Jest to dobry pomysł zarówno ze względu na bezpieczeństwo, jak i wygodę. Zależy Ci na klapkach, które możesz nosić zarówno w wodzie, jak i poza nią; dzięki temu unikniesz przenoszenia brudu i bakterii na teren basenu. Jeśli nosisz klapki poza wodą, upewnij się, że mają one jakiś rodzaj gumy lub innego wodoodpornego materiału na podeszwie. Pomoże to zapobiec poślizgom i upadkom w przypadku, gdy wdepniesz w coś, co sprawi, że Twoje stopy będą śliskie. Takie klapki oferuje sklep z obuwiem sportowym.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwadzieścia + 15 =