Co zabrać ze sobą na basen?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli wybierasz się na plażę, prawdopodobnie będziesz chciał zabrać ze sobą ręcznik plażowy, krem do opalania, a może nawet zmianę ubrania. Ale co z pójściem na basen? Co musisz zabrać ze sobą? Odpowiedź: niewiele! Oto co zalecamy zabrać ze sobą, gdy wybierasz się na basen.

Strój do pływania

Oczywiście, jest to obowiązkowy element każdej wycieczki na basen. Jeśli zamierzasz pływać w basenie publicznym, upewnij się, że Twój strój nie ma żadnych pęknięć lub rozdarć – mogą one prowadzić do infekcji, jeśli nie są odpowiednio traktowane po pobycie w wodzie.

Ręcznik

Będziesz chciał coś miękkiego i chłonnego, co może szybko wyschnąć po zamoczeniu – na przykład ręcznik z mikrofibry lub ściereczka z irchy. Możesz również zabrać ze sobą zwykły ręcznik, aby osuszyć się po wyjściu z basenu.

Butelka z wodą

Pomoże to utrzymać nawodnienie przez cały czas spędzony na basenie, a w gorące dni jest szczególnie ważne, ponieważ pozostawanie nawodnionym pomaga zapobiegać wyczerpaniu cieplnemu i wyczerpaniu z ćwiczeń w gorących warunkach pogodowych.

Klapki

Jest to dobry pomysł zarówno ze względu na bezpieczeństwo, jak i wygodę. Zależy Ci na klapkach, które możesz nosić zarówno w wodzie, jak i poza nią; dzięki temu unikniesz przenoszenia brudu i bakterii na teren basenu. Jeśli nosisz klapki poza wodą, upewnij się, że mają one jakiś rodzaj gumy lub innego wodoodpornego materiału na podeszwie. Pomoże to zapobiec poślizgom i upadkom w przypadku, gdy wdepniesz w coś, co sprawi, że Twoje stopy będą śliskie. Takie klapki oferuje sklep z obuwiem sportowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Typy i rodzaje klimatyzatorów, jakie można zastosować w budynkach mieszkalnych
Typy i rodzaje klimatyzatorów, jakie można zastosować w budynkach mieszkalnych
Istnieje kilka rodzajów klimatyzatorów, które różnią się między sobą budową i zastosowaniem. Do najpopularniejszych należą klimatyzatory: sufitowe, kanałowe, kasetonowe, podłogowe, […]
Dlaczego ciepły posiłek w ciągu dnia jest ważny?
Dlaczego ciepły posiłek w ciągu dnia jest ważny?
Prawidłowa dieta odgrywa niezwykle istotną rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. W codziennym jadłospisie powinien się znaleźć co najmniej jeden […]
Składanie roweru od podstaw
Składanie roweru od podstaw
Każdy rower odpowiednio dobrany do naszych potrzeb okaże się optymalnym wyborem. Jednak wielu rowerzystów decyduje się na samodzielne złożenie roweru […]