Jak ubrać się na rozmowę o pracę?

Kiedy przygotowujesz się do rozmowy o pracę, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to upewnić się, że twoje ubrania i osobiste uwodzenie są w porządku. Ubieranie się na sukces oznacza ubieranie się odpowiednio do sytuacji. Pierwsze wrażenie robi się w ciągu kilku sekund. Dlatego ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie od momentu wejścia na rozmowę kwalifikacyjną.

Ubierz się odpowiednio do pracy

Zastanów się, jak bardzo formalna ma być rozmowa. Najlepiej nie przesadzać; to nie jest bal! Jeśli nie jesteś pewien, jaki poziom formalności jest odpowiedni dla stanowiska, na które prowadzisz rozmowę kwalifikacyjną, bądź po stronie bycia mniej formalnym niż bardziej formalnym. Zajrzyj na stronę internetową firmy i jej stronę na Facebooku, aby poznać jej kulturę. Jeśli przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną w start-upie technologicznym, możesz założyć dżinsy i koszulki; jeśli jest to bardziej tradycyjna firma, odpowiedni może być garnitur. Jeśli jednak potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wybraniu odpowiedniego stroju, zajrzyj na stronę https://nataliapenar.com/stylizacja-szafy/.

Dobrą zasadą, jeśli chodzi o kolor jest unikanie odważnych wzorów lub jaskrawych kolorów, chyba że przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko w dziedzinie mody lub projektowania (lub jest to wymagane przez dress code firmy). Zamiast tego trzymaj się stonowanych odcieni, takich jak szary, brązowy i granatowy. Upewnij się również, że Twoje ubrania są czyste, wyprasowane i bez zmarszczek – a przynajmniej tak bardzo, jak to możliwe!

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dziewiętnaście − 10 =