Co przyda się do wykonania manicure hybrydowego?

Zadbane dłonie i idealny manicure, to coś czego pragnie wiele kobiet. Jeśli chcemy, żeby paznokcie wyglądały zawsze nienagannie, musimy być przygotowane się na odwiedziny u kosmetyczki nawet dwa razy w tygodniu. Takie wizyty wiążą się ze stałym wydatkiem, dojazdami i stratą czasu. Dlatego coraz częściej dla własnej wygody, kobiety decydują się na posiadanie małego salonu kosmetycznego w domu.

Manicure hybrydowy – co przyda się na początek?

Może wydawać się, że tylko profesjonalistki potrafią wykonać piękne paznokcie. Jednak to tylko kwestia prób i ćwiczeń, a dojdziemy do wprawy szybciej, niż nam się wydaje. Lakiery hybrydowe promocja to hasło, na które możemy natknąć się bardzo często, i jak najbardziej warto z niego korzystać. Dobre lakiery nie należą do najtańszych, dlatego kupując je na promocji możemy pozwolić sobie na większą ilość kolorów i większe możliwości w tworzeniu pięknych zdobień. Zaraz obok nich ważna jest lampa, która posłuży do utwardzania pomalowanych paznokci. W zależności od potrzeb możemy wybrać lampę UV lub LED. Różnią się one przede wszystkim czasem pracy. Lampy LED utwardzą paznokcie znacznie szybciej niż lampy UV.

Do przygotowania paznokci przed zabiegiem, będziemy potrzebować jeszcze kilku innych przedmiotów. Przede wszystkim pilnik, który pozwoli nadać paznokciom idealny kształt, oraz bloczek polerski do zmatowienia płytki. Następnie cleaner i waciki bezpyłowe, którymi odtłuścimy paznokcie. Do odsunięcia skórek dobrze sprawdzą się patyczki bambusowe. Jeśli chcemy poćwiczyć tworzenie wzorów, świetnym dodatkiem do naszego zestawu będzie wzornik, który dostaniemy tu https://chiodo.pl/pl/59-wzorniki. Możemy także zamówić już pomalowane wzorniki i przykładając do nich paznokieć sprawdzić, który kolor najbardziej nam odpowiada i jak wygląda w rzeczywistości. Na koniec w gotowe paznokcie i skórki wcieramy oliwkę, która nawilży je po zabiegu.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

jeden × 5 =