Jak udekorować weselne stoły

Dekoracja stołów weselnych jest niezwykle ważna. Goście spędzają przy nich dużo czasu jedząc, pijąc i rozmawiając. Jeszcze ważniejszy jest stół państwa młodych, ponieważ jest to miejsce, na które zwrócone są wszystkie spojrzenia uczestników zabawy weselnej oraz obiektywy aparatów i kamer. Przemyślana dodatki pozwalają też mocno zaakcentować motyw przewodni wesela, niezależnie od tego czy będzie to wesele w stylu glamour, rustykalnym, vintage czy też klasycznym. Rozpoczynając od zaproszeń, które można znaleźć m.in. na stronie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/na-szkle/, bukiety kwiatów, aż po wystrój całej sali.

Elementy obowiązkowe

O eleganckim charakterze wydarzenia świadczy dbałość o szczegóły. Dlatego na weselnych stołach nie może zabraknąć kompozycji kwiatowych, świec, które tworzą wyjątkowy nastrój, serwetek, które mogą stać się akcentem kolorystycznym. Trzeba też wkomponować praktyczne elementy, które będą jednocześnie ozdobą jak winietki ślubne czy numery stołów, które ułatwiają gościom zajmowanie miejsc, według ustalonego planu. Na stole może się też pojawić efektownie wyglądające menu, jeśli przewidujemy różne warianty dań.

Upominki dla gości

Bardzo dobrym pomysłem jest wkomponowanie w dekorację stołu pięknych upominków dla gości. Mogą to być ładne słoiczki z miodami, konfiturami lub inny drobiazg, który będzie eleganckim podziękowaniem za przybycie na uroczystość i miłą pamiątką dla gości. W tym wypadku liczy się pomysł i wykonanie. A śliczne zapakowane prezenciki przy każdym nakryciu będą ładnym elementem dekoracyjnym.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

cztery × 4 =