Glany – idealne buty do każdej stylizacji

Kilkanaście lat temu, gdy w radioodbiornikach słychać było głównie grungowe zespoły jak Nirvana, niesamowicie modny był styl nawiązujący do tego typu muzyki. Furorę robiły podarte spodnie, rozciągnięte swetry, jak również buty glany damskie i męskie – modele tego obuwia mogliśmy kupić niemalże wszędzie, ale ich ówczesne wersje były bardzo niewygodne. Dzisiaj moda na takie nieco toporne buty wraca, jednak na szczęście nie idzie ona w parze z niechlujnym wizerunkiem promowanym przez gwiazdy tamtych lat. Obecnie glany występują w bardzo wielu odsłonach różniących się nieco fasonem oraz kolorem. W sklepach znaleźć możemy delikatniejsze egzemplarze jedynie inspirowane pierwowzorem, jak również dużo lepiej wykonane, ale bardzo wierne kopie.

Stylizacje, w których sprawdzą się glany

Trendy lansowane przez największe domy mody pozwalają na pełną dowolność w łączeniu najróżniejszych nurtów odzieżowych, dlatego glany są modelem butów, który na stałe powinien zagościć w naszych garderobach. Gdy znajdziemy już pasującą nam wersję, będziemy miały nieograniczone pole do popisu. Takie obuwie możemy aktualnie nosić do dżinsów, wąskich, poszarpanych rurek, ale świetnie zaprezentują się także w towarzystwie elementów stroju będących ich przeciwieństwem. Chcąc otrzymać niebanalną stylizację wpisującą się w estetykę promowaną przez projektantów, załóżmy lekką, kopertową sukienkę w kwiaty, zwiewną spódnicę midi z jedwabiu lub minimalistyczną kreację na cieniutkich ramiączkach, a całość uzupełnijmy glanami. W ten sposób wykreujemy niesamowicie modny look.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

19 + 7 =