Kurtka typu parka – moda i wygoda w jednym

Jesień, zima i wczesna wiosna to pory roku, które nie rozpieszczają nas wysokimi temperaturami. Wręcz przeciwnie. To czas, w którym musimy zmagać się z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nieocenione okażą się więc elementy garderoby, które ogrzeją nas, ochronią przed wiatrem i deszczem oraz będą doskonale się prezentowały. W końcu kto powiedział, że nie można połączyć mody i wygody? To jak najbardziej możliwe! Doskonale potwierdza to kurtka typu parka.

Kurtka, którą warto mieć w swojej szafie

Jeśli chodzi o parki kurtki tego rodzaju wyróżniają się swoim praktycznym charakterem. Posiadają kaptur, dzięki czemu naszej fryzurze nie będzie straszny śnieg, wiatr ani deszcz. Ich design jest nowoczesny i na tyle uniwersalny, że będzie odpowiadał paniom w różnym wieku i o różnym typie sylwetki. Niektóre parki są luźne, inne z kolei dodatkowo wyposażono w możliwość regulacji w pasie, dzięki czemu mogą szybko zyskać kobiecy charakter.

Sięgają zazwyczaj poniżej bioder, niekiedy tuż przed kolana. Są więc w stanie ogrzać znaczącą część ciała. Niektóre modele mają specjalną odpinaną podszewkę wykonaną z polaru lub futra. Stanowi ona dodatkową warstwę ocieplenia potrzebną podczas chłodnych dni. Z kolei wiosną można szybko i w łatwy sposób się jej pozbyć i wciąż cieszyć swoim ulubionym elementem odzieży wierzchniej. Parka jest idealna na co dzień, gdyż nie krępuje ruchów i pasuje do wielu ubrań. Jesteśmy w stanie stylizować ją na wiele sposobów, dopasowując do swoich preferencji i aktualnych trendów modowych.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwa × 3 =