Sukienki wieczorowe dla kobiet o szerokich biodrach

W naszym kraju nie brakuje kobiet o zaokrąglonej figurze, która zazwyczaj charakteryzuje się szerokimi biodrami. Mają one bardzo często problem z dobraniem odpowiedniej sukienki. Dotyczy to w szczególności okazji wieczorowych, gdy wymagany jest strój elegancki – chodzi m.in. o przyjęcia weselne, bale sylwestrowe czy bankiety firmowe. Na szczęście istnieje całkiem sporo stacjonarnych i internetowych sklepów odzieżowych dla pań XXL, posiadających w swojej ofercie ekstra sukienki na wesele lub inną imprezę.

Modele koktajlowe to strzał w dziesiątkę

Kobieta o pełnych biodrach powinna przede wszystkim wybierać sukienki wykonane z lejących się tkanin, takich jak choćby szyfony, atłasy czy żorżety. Pożądane są zdobienia w postaci poprzecznych przeszyć i deseni zlokalizowanych poniżej pasa, ponieważ optycznie wysmuklają one biodra. Jeśli chodzi o konkretne kroje, to warto postawić zwłaszcza na modne kreacje koktajlowe w pastelowych kolorach, posiadające marszczenia w dolnej części. Oprócz tego znakomicie sprawdzą się modele trapezowe (dla pań o figurze gruszki) oraz kopertowe (dla pań o figurze jabłka). Godne polecenia są ponadto sukienki empire odcinane bezpośrednio pod biustem.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

15 + 7 =