Jak zaaranżować modną kuchnię z wykorzystaniem szaf przesuwnych?

Meble kuchenne mają w naszych wyobrażeniach bardzo standardowy zestaw składający się z wiszących szafek, blatu wieńczącego dolną partię mebli oraz rodzinnego stołu. Okazuje się jednak, że nowoczesne aranżacje wybiegają daleko poza przyjęte schematy. Jedną z głównych ról grają tutaj szafy indeco Poznań jest jednym z miast, gdzie można je zakupić. Innowacja polega na tym, że zabudowane szafy przesuwne, zajmujące dotychczas miejsce w sypialni i przedpokoju, przeniesiono do kuchni. Jak zorganizować to pomieszczenie, by połączyć mebel z pozostałym wyposażeniem?

Powiew nowoczesności

Przede wszystkim kuchenna szafa pasuje zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. W przypadku mniejszych staje się praktycznym spichlerzem i magazynem do przechowywania sprzętu oraz żywności, a w większych przestrzeniach podkreśli minimalistyczny charakter, ukrywając wszystkie zbędne przedmioty codziennego użytku. Jak zatem zaaranżować kuchnię, by wykorzystać w niej modną szafę przesuwną, dostępną pod poniższym linkiem: http://pluciennik.pl/szafy-wnekowe/szafy-przesuwne/? Można to zrobić na kilka sposobów w zależności od układu pomieszczenia. W klasycznej kuchni doskonale sprawdzi się szafa wnękowa opracowana na wymiar. Dopasowana do ściany, uzupełni wolne miejsce, pozostawiając przestrzeń na wyspę czy stół kuchenny. W przypadku kuchni otwartej na salon taka zabudowa może stanowić doskonały pomysł na mebel działowy, który subtelnie rozdzieli obie przestrzenie. Lokalizacja mebla jest tak samo ważna jak jego wygląd oraz wewnętrzne rozmieszczenie półek.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

sześć − 3 =