Samochody jakich marek mają najtrwalsze zawieszenia?

Kupując samochód należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jednym z nich jest trwałość zawieszenia. Na forach i  stronach internetowych poświęconych motoryzacji można znaleźć wiele ciekawych porad na ten temat. Każdy mechanik samochodowy opierając się na swoim doświadczeniu z łatwością może nam doradzić, których aut lepiej unikać aby nie było problemów z zawieszeniem, a które cechują się wytrzymałym zawieszeniem.

Które auta mają najtrwalsze zawieszenie?

Okazuje się, że najlepszym – najbardziej odpornym zawieszeniem cechują się auta produkcji japońskiej. Toyota Yaris, Honda Civic czy Toyota Avensis mają bardzo dobre opinie. Na wysokim miejscu plasują się także auta produkcji niemieckiej – Volkswagen Golf, Volkswagen Touran czy Audi A3. Nie powinniśmy mieć także większych awarii w zawieszeniu do BMW E39. Najgorzej wypadają w rankingu i ocenach auta produkcji francuskiej. Jeśli mamy wyboistą drogę do domu lepiej tych samochodów nie kupować.

Jakie zawieszenie jest najtrwalsze?

Jednym z najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku jest zawieszenie gwintowane. Jest ono dedykowane do aut sportowych, ponieważ głównym charakterystycznym elementem są amortyzatory i sprężyny wyczynowe ERS. Ten rodzaj jest wykonany ze stali nierdzewnej i umożliwia regulację wysokości w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki niemu istnieje możliwość obniżenia auta w zakresie 20 do 70 mm. Więcej na temat tego typu zawieszenia można poczytać na stronie https://eibach.pl/page/zawieszenia-gwintowane-eibach-pro-street-s/.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwanaście + 11 =