Pamiątki Chrztu Świętego – co kupić niemowlęciu?

Kiedy w rodzinie pojawia się nowe dziecko, niewątpliwie jest to ogromne szczęście i powód do wielkiej radości. Jeśli jest to rodzina wierząca z dużą dozą pewności nadejdzie moment, gdy rodzice zdecydują się na przyjęcie sakramentu chrztu przez ich dzieciątko. To świetna okazja do podziękowania za ten ogromny dar Boży, możliwość spotkania całej rodziny, ale i stanięcie przed dylematem, czym najlepiej obdarować nowo narodzonego wspólnoty wiernych. 

Najlepszy prezent na chrzest

Dylemat jest o tyle większy jeżeli jest się w roli rodzica chrzestnego. Każdy chciałby by jego prezent był nie tylko praktyczny czy przydatny, ale też by stanowił wspaniałą pamiątkę tego dnia i związaną z nim symboliką. Inspiracji dla takiego prezentu można szukać w sklepach z dewocjonaliami stacjonarnie czy w Internecie, jak choćby na stronie https://quovadis.sklep.pl/chrzest/5. Prócz pomysłu na prezent odnaleźć można tam również artykuły potrzebne dla osoby, która będzie pełniła rolę matki lub ojca chrzestnego. Jeśli chodzi o kobiety, zwykle powinny one zapatrzeć się w szatkę, zaś panowie zainwestować w świecę. W odpowiednim momencie przyjmowania sakramentu będą one potrzebne. Prócz tego znaleźć tam można pamiątki, takie jak album na fotografie z tego dnia, obrazy z grawerem lub bez, Biblię dedykowaną małym czytelnikom i wiele podobnych, ciekawych rzeczy. 

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

cztery × jeden =