Niewielkie, ale funkcjonalne meble

Urządzanie niewielkiego mieszkania wiele osób przyprawia o ból głowy. Polega ono bowiem bardzo często na zmaganiu się z odpowiednim zagospodarowaniem dosłownie każdego kąta. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są niewielkie meble, które dzięki specjalnej konstrukcji spełniają kilka użytecznych funkcji. Mogą to być np. rozkładane stoliki metalowe czy sofy z możliwością spania, choć to oczywiście nie jedyne dostępne na rynku produkty tego typu.   

Kreatywność w aranżacji wnętrz ma największe znaczenie

W ostatnich latach prawdziwą klasyką stały się nieduże stoliki wykonane z metalu lub drewna, które po rozsunięciu przybierają rozmiary dużego stołu dla czterech, a nierzadko nawet ośmiu osób. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów, w których brakuje przestrzeni, a jednocześnie często urządza się tam większe imprezy, przyjęcia lub wystawne kolacje. Dużym powodzeniem cieszą się również użyteczne meble glamour m.in. w postaci klasycznych, utrzymanych w stylu vintage komód. Posiadają one wiele szuflad i schowków, dzięki czemu nie będziemy musieli trzymać drobniejszych ubrań czy bibelotów na widoku.

Podobnym typem wyrobu jest niezawodna meblościanka, na której nie tylko postawimy telewizor, ale też ustawimy książki oraz umieścimy ubrania. Poza tym mebel ten może pełnić rolę barku na alkohol. Inną niezwykle ciekawą i przydatną w każdym domu konstrukcją jest łóżko chowane w ścianie, które z powodzeniem może być również połączone z kanapą. To drugie rozwiązanie sprawdzi się doskonale zwłaszcza w salonie. Wiele osób chwali sobie też łóżka z dodatkową szufladą na pościel, a także niewielkie, rozkładane sofy z funkcją spania (w razie niespodziewanych gości, którzy zdecydują się zostać u nas na noc). 

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwanaście − dwanaście =