Pokazy barmańskie – świetna atrakcja nie tylko wesel

Współcześnie osoby organizujące wesela i inne przyjęcia starają się zadbać o zapewnienie gościom różnych nietypowych atrakcji. Jedną z bardziej efektownych jest pokaz barmański, który trwa zazwyczaj około 25 minut i obejmuje szereg widowiskowych technik posługiwania się sprzętem barowym (butelkami, kieliszkami, shakerami itp.). Wykonują go doświadczeni barmani uczestniczący na o dzień w licznych konkursach. Jeśli jesteśmy zainteresowani tego rodzaju atrakcją, na https://ontherocksbar.pl znajdziemy przykład oferty takiego pokazu.

Wydarzenie, które pozostanie w pamięci na wiele lat

Pokaz barmański to doskonały sposób na uświetnienie każdej imprezy okolicznościowej, w tym szczególnie wesela. Wykonujący go barmani żonglują butelkami i szklankami, przygotowując jednocześnie pyszne drinki oraz koktajle. Niezwykle istotne elementy widowiska to również zabawa płomieniami ognia i różnorodne efekty o charakterze pirotechnicznym. Całości towarzyszy zawsze atrakcyjna muzyka, a także oprawa oświetleniowa dostosowana do wymagań klienta. Za pojedynczy pokaz trwający nie więcej niż pół godziny zapłacimy przeważnie od 800 do 2000 zł.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dziesięć − jeden =