Jak wygląda trening z trenerem personalnym?

Kluczową korzyścią z pracy z trenerem personalnym jest to, że zawsze będzie motywować Cię on, abyś sięgał dalej, niż myślisz, że jesteś w stanie! Większość planów treningowych nie wypala, gdyż nie mamy nikogo wokół, kto byłby w stanie zmotywować nas do dalszej walki, gdy mamy wsparcie, perspektywa jest zupełnie inna!

Trening z trenerem

Sesje treningowe trwają zazwyczaj 60-90 minut i odbywają się w dogodnym dla Ciebie miejscu. Koszt tych sesji różni się w zależności od lokalizacji i poziomu doświadczenia trenera, ale zwykle nie różni się od innych usług, które wiążą się z wynajęciem nauczyciela – https://trenerpersonalnypoznan.com.pl/. Niektóre siłownie włączają w cenę sesje treningu personalnego dla nowych członków, którzy opłacają miesięczne czesne, za możliwość treningu na danej siłowni.

To nie magiczne ćwiczenia, lecz motywacja

Będziesz wykonywać ćwiczenia, które skupiają się na budowaniu mięśni lub poprawie siły, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Na przykład, jeśli próbujesz schudnąć, będziesz wykonywać ćwiczenia, które skupiają się na treningu oporowym z lekkimi ciężarami i dużą ilością powtórzeń. Jeśli natomiast próbujesz zbudować masę mięśniową lub zyskać wytrzymałość, skupisz się na większych ciężarach z mniejszą liczbą powtórzeń.

Brzmi znajomo? Nic dziwnego, trener personalny dba o Twoje zdrowie podczas ćwiczeń oraz o Twoją motywację. Nie jest on czarodziejem, lecz drogowskazem i opiekunem. Skupia na Tobie swoją uwagę, dzieli się doświadczeniem i sprawia, że jesteś w stanie osiągnąć założone cele.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

19 − 10 =