Jak dopasować torebkę do spódniczki

Tworząc nowoczesne stylizacje, nie powinniśmy obawiać się kontrastowych i niebanalnych zestawień. Kreatywność i podążanie za oryginalnymi koncepcjami jest w modzie jak najbardziej wskazane. Trzeba mieć również świadomość, że niektóre elementy garderoby są na tyle uniwersalne, że możemy wykorzystać je w wielu ciekawych stylizacjach. Dobrym przykładem są tutaj torebki ze skóry. Ich elegancki charakter sprawia, że doskonale pasują do ołówkowych spódnic wizytowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby wykorzystywać je także na co dzień i zakładać do casualowych spódniczek jeansowych czy niezwykle modnych, krótkich sukienek z szelkami. Często jedynym ograniczeniem w zestawianiu poszczególnych ubrań i dodatków jest nasza wyobraźnia.

Funkcjonalna torebka damska — jak ją znaleźć?

Kwestie estetyczne są niezwykle ważne, jednak wybierając torebkę, zawsze zwracamy dużą uwagę na jej funkcjonalność. To naturalne, że chcemy z łatwością pomieścić wszystkie niezbędne drobiazgi i przechowywać je w wygodny sposób. Spośród czarnych torebek damskich na szczególną uwagę zasługuje fason listonoszki. Regulowany pasek sprawia, że ten rodzaj torebki możemy zakładać nie tylko na ramię. Równie często nosimy ją na skos, co dla wielu kobiet jest wygodniejszym rozwiązaniem. Ogromną zaletą listonoszek jest ich stylistyczna uniwersalność. Doskonale pasują do eleganckich rozkloszowanych spódnic i uroczych tiulowych spódniczek o dziewczęcym charakterze. Dzięki temu jedna torebka może okazać się świetnym uzupełnieniem wielu stylizacji.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

pięć + szesnaście =