Fascynator ślubny – do jakiego typu sukienek pasuje?

Przyszłe Panny Młode marzą o idealnym ślubie i weselu, to ważny dzień w życiu każdej kobiety, więc warto dokonywać przemyślanych wyborów. Fryzura, sukienka i makijaż muszą zgrywać się w perfekcyjną całość. Jednymi z detali spajających wszystkie elementy są dodatki i ozdoby. Nadadzą one odpowiedni charakter każdej ślubnej stylizacji. Fryzura w tym dniu pełni istotną rolę. Lecz czy musi być uwieńczona welonem?

Styl i elegancja w retro wydaniu

Prócz oczywistego i klasycznego welonu, fryzurę w tym dniu można ozdobić w inny nieco ciekawszy i nowocześniejszy sposób. Fascynatory ślubne sprawdzą się do tego idealnie. Bogato zdobione na przykład piórami czy kwiatami wpiszą się zarówno w elegancką stylizację jak też tą w duchu retro. Kluczem do ich odpowiedniej prezentacji jest upinanie ich asymetrycznie. Pasują do eleganckiej, prostej w formie sukni ślubnej z odkrytymi plecami lub koronkowej z długimi rękawami, szczególnie dla Panien Młodych z krótkimi włosami.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

3 × 5 =