Jakie drobiazgi wręczyć na różne okazje?

Obdarowywanie najbliższych i znajomych prezentami z okazji różnych uroczystości wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Kwiaty, czekoladki czy perfumy to jedne z najczęściej wybieranych prezentów wręczanych w zasadzie z okazji każdej uroczystości. Jak jednak zaskoczyć bliskich i wyjść poza utarte szablony, pokazując jednocześnie że nasz prezent został starannie dobrany i przemyślany?

Skarbonka

Jeżeli wiemy, że bliska nam osoba znajduje się obecnie w dosyć trudnej sytuacji finansowej lub zbiera pieniądze na wakacje marzeń, nową torebkę czy buty nie wypada wręczać pieniędzy (zwłaszcza w kopercie). Chcąc nieco pomóc, warto podejść do tematu z rozwagą i odpowiednią dawką humoru, która sprawi, że osoba obdarzana prezentem nie poczuje się dotknięta lub urażona. Idealnym rozwiązaniem będzie zatem skarbonka z odpowiednią kwotą w środku. Ciekawym rozwiązaniem jest przezroczysta skarbonka, którą można odpowiednio udekorować w zależności od okazji. Przykładowo, bliska nam osoba zbiera pieniądze na wakacyjny wyjazd do USA. Można zatem ozdobić ją odpowiednimi hasłami i naklejkami, dzięki czemu obdarowana osoba będzie wiedziała, że to jest nasz wkład w realizację jej marzeń.

Niestandardowe prezenty

Równie ciekawym prezentem będzie spersonalizowany breloczek. Ten niedoceniany na co dzień gadżet, przyda się każdemu, jako że każdy z nas posiada jakieś klucze czy telefon komórkowy. Jaki brelok wybrać? Dobrym rozwiązaniem będą breloczki metalowe. Tym co je wyróżnia, to przede wszystkim trwałość. Nie należy wybierać przypadkowego breloczka. Powinien on mieć kształt lub napis (można zlecić grawer), który sprawi, że będzie przywoływał uśmiech na twarzy naszych bliskich za każdym razem, kiedy sięgną po swoje klucze.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

piętnaście − 3 =