Częste usterki telefonu – czy można im zapobiec?

Smartfon jest jednym z tych urządzeń, z których korzystamy najczęściej. Mając go codziennie przy sobie i wyjmując z kieszeni lub z torebki za każdym razem, gdy przyjdzie nowa wiadomość lub gdy chcemy coś sprawdzić, narażamy nasz telefon na wiele uszkodzeń – od mniej niebezpiecznych, np. zarysowania na obudowie, do tych wyraźnie utrudniających korzystanie z urządzenia, czyli uszkodzenia ekranu, itp. Możemy tego uniknąć, korzystając z takich akcesoriów, jak pokrowiec na telefon czy szybka ochronna.

Proste sposoby na długowieczność smartfona

Wiele  różnych rodzajów etui dostępnych na rynku pozwala w praktycznie stu procentach ograniczyć ryzyko zarysowań telefonu spowodowanych stuknięciami lub otarciami, ale to nie wszystkie plusy pokrowców. Jako że są powłoką zewnętrzną i w miarę miękką, zmniejszają również prawdopodobieństwo uszkodzeń w przypadku zderzenia smartfona z ziemią lub podłogą, takich jak pęknięcia, złamania czy stłuczona szybka. Tę ostatnią można chronić jeszcze lepiej przy wykorzystaniu folii ochronnych lub odpornych szybek do naklejania.

Weźmy na przykład takiego iPhona 6. Telefon oczywiście godny polecenia i każdy fan Apple’a (ale nie tylko) będzie z niego zadowolony. Jednak jak w przypadku wielu marek, również ten model cierpi z powodu stosunkowo dużej delikatności. Wykorzystując iPhone 6 Plus case, czyli etui specjalnie do niego dobrane, jesteśmy w stanie na dobre zapomnieć o tym mankamencie, za co nasz ulubiony telefon będzie nam służył dobrze przez wiele kolejnych lat.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

jeden × 1 =