Brama szybkobieżna – Czy warto ją zamontować w swojej firmie?

Brama szybkobieżna to najbardziej zaawansowany, bezpieczny i wydajny system na rynku. Może być stosowany zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym i jest idealny dla lotnisk, aren sportowych i innych miejsc o dużym natężeniu ruchu. Naprawa bram szybkobieżnych jest bardzo prosta, więc nie musisz bać się o ich awaryjność.

Jak działa brama szybkobieżna?

Bramka wykorzystuje technologię identyfikacji w podczerwieni i częstotliwości radiowej (RFID) do identyfikacji osób lub pojazdów. Wbudowana w bramkę kamera potrafi odróżnić ludzi, rowerzystów i pojazdy. Oprogramowanie do rozpoznawania twarzy może określić, czy osoby są upoważnione do wejścia na teren.

Jakie korzyści zapewnia brama szybkobieżna?

  • Dzięki technologii rozpoznawania twarzy i wysoce bezpiecznemu dostępowi, brama szybkobieżna zapewnia łatwe wejście dla wcześniej zarejestrowanych użytkowników i chroni przed niepożądanymi gośćmi.
  • Śledząc pory dnia, w których ludzie wchodzą i wychodzą z Twojej bramy, możesz również uzyskać cenny wgląd w zachowanie odwiedzających. Jest to przydatne dla wielu firm, w tym sklepów detalicznych i hoteli. Ludzie, którzy jadą na lotnisko wcześnie lub zostają do późna, mogą być bardziej skłonni do zakupu produktów w Twoim sklepie, więc ważne jest, aby wiedzieć, jak wykorzystują swój czas.
  • Modułowa konstrukcja bramy pozwala także na dostosowanie jej do każdego rozmiaru obiektu, a bramy szybkobieżne są idealne do zastosowania w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.
  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

7 − 6 =