Brama szybkobieżna – Czy warto ją zamontować w swojej firmie?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brama szybkobieżna to najbardziej zaawansowany, bezpieczny i wydajny system na rynku. Może być stosowany zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym i jest idealny dla lotnisk, aren sportowych i innych miejsc o dużym natężeniu ruchu. Naprawa bram szybkobieżnych jest bardzo prosta, więc nie musisz bać się o ich awaryjność.

Jak działa brama szybkobieżna?

Bramka wykorzystuje technologię identyfikacji w podczerwieni i częstotliwości radiowej (RFID) do identyfikacji osób lub pojazdów. Wbudowana w bramkę kamera potrafi odróżnić ludzi, rowerzystów i pojazdy. Oprogramowanie do rozpoznawania twarzy może określić, czy osoby są upoważnione do wejścia na teren.

Jakie korzyści zapewnia brama szybkobieżna?

  • Dzięki technologii rozpoznawania twarzy i wysoce bezpiecznemu dostępowi, brama szybkobieżna zapewnia łatwe wejście dla wcześniej zarejestrowanych użytkowników i chroni przed niepożądanymi gośćmi.
  • Śledząc pory dnia, w których ludzie wchodzą i wychodzą z Twojej bramy, możesz również uzyskać cenny wgląd w zachowanie odwiedzających. Jest to przydatne dla wielu firm, w tym sklepów detalicznych i hoteli. Ludzie, którzy jadą na lotnisko wcześnie lub zostają do późna, mogą być bardziej skłonni do zakupu produktów w Twoim sklepie, więc ważne jest, aby wiedzieć, jak wykorzystują swój czas.
  • Modułowa konstrukcja bramy pozwala także na dostosowanie jej do każdego rozmiaru obiektu, a bramy szybkobieżne są idealne do zastosowania w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O czym należy pamiętać przy skupie aut ciężarowych
O czym należy pamiętać przy skupie aut ciężarowych
Stary i zniszczony samochód ciężarowy, który nie nadaje się już do przewożenia towarów ani odsprzedaży, musi zakończyć swój żywot na […]
Krzesło czy pufa – co lepiej pasuje do sypialni?
Krzesło czy pufa – co lepiej pasuje do sypialni?
Nie ulega wątpliwości, że sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Na pewno każdemu zależy na tym, […]
Catering pudełkowy – czy to dobra opcja dla osób na diecie?
Catering pudełkowy – czy to dobra opcja dla osób na diecie?
Wytrwanie w diecie nie jest łatwe, niezależnie od tego, czy wprowadziliśmy nowy jadłospis, by schudnąć, czy też z powodów zdrowotnych. […]