Zestaw MM-bank – pełna kontrola dostępu do stref 24h

Swobodny, niczym nieograniczony dostęp do bankomatów, wpłatomatów i wrzutni jest niezwykle istotny z punktu widzenia klientów każdego banku. Nagła potrzeba skorzystania z podstawowych usług banku może pojawić się o każdej godzinie dnia i nocy. Wówczas jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z popularnych stref 24h. Miejsca tego typu wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa, dzięki czemu klienci banku mogą spokojnie wpłacać lub wypłacać pieniądze. Aby było to możliwe, strefa musi być wyposażona w zestaw MM-bank. Z czego składa się ten system i co warto o nim wiedzieć?

Elementy systemu MM-bank

W podstawowej wersji opisywany zestaw MM-bank składa się z kontrolera, który zarządza ruchem drzwi wejściowych do strefy 24h. Ponadto jego zadaniem jest współpracowanie z czytnikiem kart zbliżeniowych, a także z czytnikiem kart magnetycznych. To właśnie kontroler pozwala na swobodne wejście do strefy, oczywiście tylko w sytuacji, gdy nie znajduje się w niej inna osoba. Takie rozwiązanie znacząco poprawia komfort klienta banku i przede wszystkim zwiększa jego bezpieczeństwo.

Drugim, wspomnianym już elementem, jest czytnik. Jego głównym zadaniem jest błyskawiczna identyfikacja kart stykowych i zbliżeniowych. W sytuacji, gdy wszystko jest w porządku, na czytniku zapala się zielona dioda. Urządzenia tego typu charakteryzują się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem, nawet w przypadku częstego użytkowania. Ponadto są odporne na niskie temperatury, a w razie potrzeby samodzielnie się podgrzewają, dzięki czemu zawsze pracują stabilnie i bez zakłóceń.

Kolejnymi elementami zestawu są czujniki otwarcia drzwi lub rygla magnetycznego, a także zasilacz, który gwarantuje nieprzerwaną pracę urządzenia nawet w przypadku awarii prądu.

Dodatkowe informacje o zestawach MM-bank

Wszystkie czujniki zbliżeniowe są wykonane z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu można je swobodnie montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów i nowoczesnych technologii czujnik nie traci zasięgu nawet w przypadku montażu na metalowych powierzchniach. W zależności od konkretnego modelu zasięg odczytu jest różny, jednak najczęściej jest to około 5 cm. Całodobowe strefy dostępu do bankomatów, wpłatomatów i wrzutni cieszą się dużą popularnością nie tylko w wielkich aglomeracjach miejskich, ale również w mniejszych miastach. Jest to ponadto dobra metoda na zachęcenie potencjalnych klientów banku do skorzystania z ich usług.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

szesnaście + czternaście =