Urok żaluzji drewnianych – jak dobrać żaluzje do wystroju wnętrza?

Zastanawiając się nad doborem najlepszej osłony okna, często stajemy przed dylematem – zasłony czy żaluzje? Jedne, jak i drugie mają wiele zalet, jednak z uwagi na uniwersalność lepiej sprawdzą się te drugie. Żaluzje drewniane są dosyć popularnym typem żaluzji wewnętrznych. Pasują do wnętrz o różnych stylach, dlatego są tak chętnie wykorzystywane przez dekoratorów.

Zalety żaluzji drewnianych

Najważniejszą zaletą żaluzji jest to, że w przeciwieństwie do firan i zasłon nie zabierają one miejsca w pomieszczeniu. Wręcz optycznie je powiększają. Żaluzje drewniane wewnętrzne doskonale zaciemniają pokoje, dzięki czemu są bardzo konkurencyjne. We wnętrzach w stylu japońskim wyróżnią się modele o charakterystycznym wiśniowym wybarwieniu. Styl skandynawski aż prosi się o żaluzje bielone. Natomiast wnętrza industrialne mogą zostać wypełnione ciemniejszymi listewkami. Proponowana przez producentów kolorystyka i sposób wybarwienia drewna sprawiają, że takie żaluzje można dopasować do każdego stylu i pomieszczenia. Warto tylko zwrócić uwagę na kolor drewna, które już w tym wnętrzu występuje. Dzięki powtórzeniu go na żaluzjach osiągniemy spójny projekt.

W ofercie takiej, jak ta dostępna pod adresem: https://www.el-deko.pl/zaluzje, producent przedstawił do wyboru pełną gamę kolorów żaluzji drewnianych, ale nie tylko. Warto zapoznać się z całą listą towarów, aby dobrać produkt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Warto też pamiętać, że takie żaluzje drewniane są bardzo trwałe i odpowiednio pielęgnowane posłużą nam przez długie lata. A ich naturalny wygląd nie będzie przeszkodą nawet w przypadku remontu i zmiany stylu wnętrza.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

19 + 9 =