Najlepsze dodatki do skórzanej mini

Od lat nieustanną popularnością cieszą się spódnice skórzane, które stanowią dobrą alternatywę dla zwiewnych sukienek, zwłaszcza gdy nadchodzi okres jesienny. Co dobrać do takiej mini, by dobrze dopełnić stylizację?

Stonowana całość

Warto mieć na uwadze to, że taki element kreacji będzie bardzo wyrazisty, więc powinno się rozsądnie dobierać dalsze części, by po prostu nie przesadzić. Pozostałe ubrania powinny być zatem raczej stonowane, by nieco zrównoważyć drapieżną spódnicę. Mogą to być bluzki, koszule czy swetry — elementy materiałowe na pewno złagodzą całą stylizację. Umiarem trzeba się kierować także przy wyborze torebki, najlepiej sięgając po kopertówki. Dobrym pomysłem będzie wybranie mniejszych torebek Pierre Cardin. Istotna jest kolorystyka, która nie powinna być przesadnie wyrazista — lepiej postawić na łagodniejsze odcienie.

Elementy uzupełniające

Z całą pewnością do tego typu mini nie pasują rajstopy, więc, zamiast tego można sięgnąć po skarpety zakolanówki lub buty za kolano, choć odpowiednie będzie również krótsze obuwie na płaskiej podeszwie. Taka spódnica będzie się dobrze uzupełniać z torebkami skórzanymi damskimi, natomiast biżuteria powinna być dość subtelna, lecz najlepiej srebrna lub złota. Jeśli stylizacja ma być przeznaczona na wyjście do klubu lub inną mniej formalną imprezę i chcemy by była jeszcze bardziej odważna, to warto sięgnąć po spódnicę z dodatkiem ozdób w postaci ćwieków albo zapinanej na suwak. Do wielu strojów z takim dołem pasować będzie też włożenie na głowę kapelusza z małym rondem.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

trzy × jeden =