Na czym polega masaż twarzy z zastosowaniem taśm?

Masaż twarzy z użyciem taśm to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje naturalną elastyczność skóry do tonizowania, podnoszenia i ujędrniania mięśni twarzy. Taśma stosowana w masażu twarzy wykonana jest z kleju klasy medycznej i jest nakładana bezpośrednio na skórę bez konieczności jej usuwania. Taśma jest nakładana na twarz w określonych wzorach, które mają na celu ukierunkowanie obszarów problemowych. Taping twarzy może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Przez kogo jest wykonywany?

Zabieg wykonywany jest przez zawodowca, który został przeszkolony w tej technice. Kosmetyczka użyje szkła powiększającego, aby zidentyfikować obszary napięcia na twarzy – zwykle wokół ust, linii szczęki i czoła – i nałoży na nie małe paski taśmy. Taśma jest następnie pozostawiana na kilka minut, podczas gdy Ty relaksujesz się z zamkniętymi oczami. Po zdjęciu taśmy, pacjentka będzie miała trochę czasu na odpoczynek, zanim lekarz medycyny estetycznej przyklei więcej taśmy w innym miejscu na twarzy.

Co dzieje się z klientem po masażu taśmami?

Po usunięciu każdej aplikacji taśmy otrzymasz kostkę lodu lub zimny kompres, aby złagodzić wszelkie zaczerwienienia i stany zapalne spowodowane zabiegiem. W ramach zabiegu masażu twarzy możesz również otrzymać krople do oczu lub chłodzącą maskę żelową, a także sugestie dotyczące domowych sposobów pielęgnacji, które pomogą zapobiec zwiotczeniu skóry, np. spanie na jednym boku, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek po obu stronach twarzy jednocześnie.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

2 + siedem =