Jak zaplanować małe przyjęcie weselne?

Od jakiej liczby gości zaczyna się małe wesele? Dla jednych będzie to kilkunastoosobowa lista, podczas gdy dla innych liczba w granicach 40- 60 osób. To oczywiście kwestia indywidualna, jednak ograniczona liczba gości nie powinna powodować, że jej organizatorzy będą się czuć z tym gorzej. Małe przyjęcie weselne wrocław czy też organizowane w innym mieście Polski to zawsze wspaniałe wydarzenie, niezależnie od wielkości samego przyjęcia. Ponadto operując mniejszą liczbą gości, zawsze można uczynić z tego plus, ponieważ pozostaje większa ilość czasu, by spędzić z poszczególnymi osobami chwilkę na pogawędce i uczynić ten dzień bardziej spersonalizowanym.

Moje małe, cudne wesele

Bez względu na to, czy wesele organizowane jest dla ponad stu osób, czy znacznie mniejszej ilości- nie uniknie się podejmowania decyzji w zakresie muzyków, sali czy zaproszeń. Właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu staje się wówczas wedding planner, z którym można spisać i uporządkować najważniejsze wydarzenia oraz spotkania związane z tą uroczystością. Jednym z etapów planowa wesela jest ustalenie menu. Ze względu na wysokie ceny, mniejsze przyjęcia weselne odbywają się popołudniami. Kolejnym krokiem jest decyzja o zespole muzycznym. W tym wypadku nowożeńcy najczęściej decydują się na DJ-ów ze względu na niższe koszty. Nie może tutaj zabraknąć tematu stylizacji. Panna młoda musi przecież wyglądać olśniewająco w swojej sukni ślubnej, podobnie jak pan młody w garniturze. Pozostaje jeszcze kwestia zaproszeń oraz przygotowania winietek ułożonych następnie na stołach.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

3 × 3 =