Jak działają maski CPAP?

Maski CPAP to skuteczne urządzenie, które znacząco poprawia jakość życia osób cierpiących z powodu bezdechu sennego. Maska składa się ze specjalnego aparatu oraz maski. Całość została połączona dzięki elastycznym rurkom. Na czym polega jej działanie?

W trosce o zdrowy sen 

Mechanizm pracy maski jest bardzo prosty, ale znacząco poprawia jakość życia pacjentów. U osób, które chorują na bezdech senny może pojawiać się problem zapadającego się języka i gardła. To z kolei jest powodem bezdechu i chrapania. Aparat dawkuje pacjentowi odpowiednie ciśnienie skierowane do dróg oddechowych, dzięki czemu zostaje utrzyma prawidłowa pozycja języka i gardła, które się nie zapadają. Taki mechanizm i konstrukcja aparatury pozwala na zdrowy i bezpieczny sen, niwelując niebezpieczne konsekwencje bezdechu sennego. Szczegóły na temat maski można znaleźć tutaj: https://oddychasz.pl/Maski-CPAP-c115.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

dwadzieścia − 3 =