Dodatki do eleganckich stylizacji

Jeśli właśnie wybierasz się na ważną uroczystość, na pewno głowisz się nad tym, jaka stylizacja będzie najodpowiedniejsza. Poza wyborem kreacji, warto poświęcić nieco więcej czasu na dobranie do niej odpowiednich dodatków. Z nimi nawet najskromniejsza sukienka będzie wyglądać zjawiskowo.

Szpilki i kopertówka – wyraziste czy skromne?

Pierwszą, bardzo ważną sprawą, jest dopasowanie do stroju torebki i butów. Powinny one stanowić uzupełnienie sukienki i budować z nią harmonijną stylizację. I tutaj masz do wyboru dwie drogi: klasyczne szpilki i kopertówki w subtelnych odcieniach oraz wzorzyste czy też w soczystych kolorach. Te pierwsze będą najlepszym uzupełnieniem szalonych i odważnych kreacji, np. intensywna czerwień sukienki będzie wyglądała najlepiej w towarzystwie torebki i szpilek w odcieniu nude. Z kolei mała czarna zyska wyrazistości, jeśli ubierzesz do niej wielobarwną, brokatową czy cekinową torebkę i buty.

Biżuteria doda szyku i elegancji

Nie można oczywiście zapominać o biżuterii, która jest elementem obowiązkowym każdego, eleganckiego stroju. Jak ją wybrać? Najlepiej postawić na klasykę, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Delikatna, pozłacana bransoletka na łańcuszku z ozdobnymi detalami (np. modnymi obecnie krzyżykami lub symbolem nieskończoności) oraz dobrany do niej równie subtelny naszyjnik, będą najlepszym możliwym wyborem. Wśród łańcuszków, na pewno dobrze zwrócić uwagę na celebrytkę, która jest obecnie na szczycie modowych trendów. Właśnie takie bransoletki i naszyjniki znajdziesz np. tutaj: https://pauzza.pl/.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

5 − 2 =