Jak rozpoznać żeńskie nasiona marihuany?

Żeńskie nasiona marihuany są jedynymi, które produkują kwiaty. Kwiaty produkują lepką żywicę, która zawiera aktywne składniki marihuany. Nasiona z roślin żeńskich wyrosną w rośliny żeńskie i wyprodukują kwiaty, które są źródłem twojej medycznej marihuany. Jeśli chcesz uprawiać marihuanę dla jej właściwości leczniczych, ważne jest, aby nauczyć się rozpoznawać nasiona żeńskie.

Cechy charakterystyczne

Żeńskie nasiona marihuany mają pewne charakterystyczne cechy, które możesz wykorzystać do ich identyfikacji. Męskie nasiona, z drugiej strony, nie mają tych cech. Najbardziej oczywistą różnicą między męskimi i żeńskimi nasionami jest ich rozmiar; żeńskie nasiona są większe niż męskie.

Spójrz na zdjęcia z przodu opakowania. Jeśli są tam zdjęcia pączków i liści, to prawdopodobnie są to nasiona żeńskie, ponieważ tego typu zdjęć nie można znaleźć na opakowaniu męskich nasion marihuany. Sprawdźcie też tył opakowania, gdzie może być opis warunków uprawy i inne informacje o tym, jak dobrze roślina rośnie w określonych warunkach i klimacie.

Kupuj feminizowane nasiona marihuany

Feminizowane nasiona zostały wyhodowane tak, że wszystkie rośliny będą żeńskie. W przypadku zwykłych nasion, w połowie lub więcej przypadków będą to rośliny męskie i wyrzucicie je lub pozwolicie im zapylić się z inną rośliną i skończycie z nasionami, które są tylko w połowie żeńskie (co czyni je mniej użytecznymi). Dlatego właśnie zazwyczaj lepiej jest kupić feminizowane niż zwykłe – bo gwarantują ci plon za każdym razem! Nasiona marihuany możesz kupić na stronie Taniesianie.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

4 × trzy =