Małe wyposażenie salonu, które zrobi duże wrażenie

Salon jest centrum domu. Spędzamy w nim czas z rodziną, a także zapraszamy do niego gości. Zależy nam zatem, aby był nie tylko wygodny, praktyczny, ale również stylowy i charakterystyczny. Jest cała gama stylów, w których można urządzić salon, ale czasami wystarczy dodać do niego kilka małych dodatków, które od razu zmienią jego wygląd i atmosferę w nim panującą.

Dodatki do salonu

Jest wiele dodatków do salonu, które mają funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Ciekawym dodatkiem są poduszki w stylu hamptons. Jeśli podoba nam się styl wnętrz wywodzący się z miejscowości turystycznych East Hampton i Southampton na Long Island, tego typu gadżety na pewno stworzą atmosferę wakacji. Wnętrza w tym stylu przypominają morską plażę, a także wnętrze okrętu czy knajpy rybackiej.

Poduszki są w kolorach: niebieskim, białym, błękitnym, beżowym lub w kolorze słońca czy piasku. Mogą to być poduszki jednolite lub w paski czy z elementami marynistycznymi: butelki, kotwice, muszle, fale, statki – wzorów do wyboru jest bardzo dużo. Jeśli w salonie mamy również inne elementy na ścianach, tj. liny, siatki rybackie czy koła ratownicze, efekt wakacji nad morzem mamy gwarantowany.

Obowiązkowy element każdego salonu

Stylowi Hampton może towarzyszyć również stylowy stolik, bez którego nie można sobie wyobrazić żadnego salonu. Do tego stylu pasują stoliki w stylu kolonialnym. Może on posiadać wygięte nóżki oraz drewniany lub szklany blat. Takie stoliki są dostępne na https://ornali.com/pl/88-stoliki.

Drewno, z którego są wykonane może być koloru jasnego – jasny brąz, kasztanowy, ale też może być wymalowany na biało. Do tego stylu pasuje drewno w naturalnych kolorach. Jeśli podobają nam się stoliki ze szklanym blatem, możemy wybrać taki, który stanowi połączenie drewna i szkła.

 • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

 • Dodatki do eleganckich stylizacji

  Jeśli właśnie wybierasz się na ważną uroczystość, na pewno głowisz się nad tym, jaka stylizacja będzie najodpowiedniejsza. Poza wyborem kreacji, […]

 • Nowoczesne plakaty do młodzieżowego pokoju

  Ścienne dekoracje były, są i będą dla nastolatków czymś bardzo ważnym. Choć zmieniają się czasy, a postęp technologiczny jest szybki, […]

 • Jak działają szamba ekologiczne?

  Szamba ekologiczne to niezwykle popularne rozwiązanie, które ma wiele zalet. Na uznanie zasługuje dbanie o środowisko i sprawne działanie szamba, […]

 • Ślubne akcesoria dla przyszłych nowożeńców

  Ślub to bardzo ważne wydarzenia. Wymaga bardzo dużo uwagi, przygotowań, planowania, przewidywania. Okres przedślubny jest bardzo stresujący dla obojga nowożeńców, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

6 − 2 =