Trening EMS – czym jest i jakie korzyści może przynieść dla organizmu?

EMS jest to stymulacja, która jest stosowana w fizjoterapii. Dziś doczekała się zastosowania w medycynie oraz sporcie. Trening EMS jest prowadzony przez profesjonalnego trenera personalnego, umożliwia nam znaczną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz pomaga w modelowaniu sylwetki. Przyczynia się do budowania masy mięśniowej, a także poprawia wydolność całego organizmu. Trening wzmacnia te mięśnie, które mają wpływ na utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Ma zbawienny wpływ na bóle pleców i na ogólne samopoczucie. Podczas jednego treningu można spalić od 500 do 1200 kalorii. Efekty treningu EMS są widoczne już po 4 zajęciach – ćwicząc 2 razy w tygodniu.

Jak wygląda trening?

Trening personalny EMS trwa 30 minut, podczas których aktywowane jest 10 głównych partii mięśniowych. W trakcie procesu, jakim jest elektrostymulacja mięśni, ciało jest poddawane 150 razy więcej napięciom mięśni, niż podczas tradycyjnego treningu. Efektem jest to, że w 30 minut osiągamy to, nad czym musielibyśmy pracować przez 2 godziny na siłowni.

Innowacyjny system Meon EMS przedstawiony m.in. na stronie https://meonems.pl/trening-ems/ obejmuje nowoczesne rozwiązania, takie jak kombinezon dostosowany do potrzeb treningu funkcjonalnego. Umożliwia on odbywanie ćwiczeń nie tylko na siłowni, ale też w innych, dowolnych miejscach. Posiada 7 programów treningowych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki autorskiej aplikacji można prowadzić zajęcia grupowe do 6 osób. Kombinezon został zaprojektowany w estetyczny sposób, tak aby korzystanie z niego było komfortowe i higieniczne.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

7 + 13 =