Trampki w wersji eleganckiej

Większości osób trampki kojarzą się z luźnym stylem i wygodą. To jedne z najchętniej noszonych butów przez młodzież. Znakomicie dopełniają sportowe stylizacje i nadają się na niezobowiązujące wyjścia w miasto. Coraz szersza oferta i różnorodność modeli na rynku pozwala na dopasowanie tego typu obuwia do strojów nie tylko codziennych, ale także bardziej formalnych i eleganckich. Dzięki połączeniu klasyki i wygody noszenia stają się coraz chętniej wybieranym modelem do pracy.

Klasyczny but do każdego stroju

Jeszcze do niedawna noszenie trampek do sukienek czy spódnic uważane było za wielką gafę. Obecnie to jedno z najczęściej stosowanych połączeń. Gładkie trampki w stonowanych kolorach czerni lub bieli znakomicie komponują się nawet z bardziej eleganckimi kreacjami, zapewniając komfort podczas ważnego wyjścia. Połączenie ich z bardziej formalnymi spodniami i marynarkami nada stylizacji oryginalności. Klasyczne trampki Nike dzięki swej prostej formie stają się idealnym dopełnieniem stroju dla zabieganej bizneswoman.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

13 + 17 =