Stroje kąpielowe dla kobiet i mężczyzn – co wybrać?

Wiosna, wiosna, wiosna ach, to ty…. Takie słowa co roku zaczynamy śpiewać w maju, gdy robi się ciepło i przyjemnie. Coraz mniej ubrań ze sobą nosimy i powoli, bardzo nieśmiało myślimy o letnim wypoczynku. W sklepach pojawiają się letnie ubrania i stroje kąpielowe.

Jaki strój wybrać, by korzystnie wyglądać na plaży?

Panowie wybór mają dość niewielki. Tak naprawdę wybierają między szortami, slipkami a bokserkami. Wszystkie te męskie stroje kąpielowe są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Męskie kąpielówki bokserki będą odpowiednim wyborem gdy wybieramy się na basen. Męskie szorty natomiast idealnie sprawdzą się na plaży. Bardzo ważne jest, by panowie strój kąpielowy dopasowali to swojej figury np. pan o większej posturze będzie groteskowo wyglądał w slipkach.
Kobiety jak zwykle mają trochę większy wybór. One wybierają między strojem jednoczęściowym lub strojem bikini. Tak jak w przypadku mężczyzn bardzo ważne jest dopasowanie stroju do sylwetki i wieku. Prawda jest taka, że strój bikini będzie lepiej wyglądał na ładnej i zgrabnej sylwetce. Wszystkim paniom, które są naturalnie piękne i mają malutkie niedoskonałości, polecamy stroje jednoczęściowe. Jest o tyle lepsze, że od dłuższego czasu tworzy się damskie stroje kąpielowe jednoczęściowe, które swoim krojem pomagają ukryć mankamenty figury. Dzięki nim można ukryć zbyt szerokie biodra lub odstający brzuszek.
Najważniejsze jest, by wyboru stroju kąpielowego nie zostawiać na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że w sklepie nie ma nic odpowiedniego dla nas.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

12 + 17 =