Leasing na busa czy wynajem z kierowcą?

Wciąż nie wszyscy wiedzą, że do wynajmu busa można podejść na różne sposoby. Oczywiście jest tradycyjny wynajem lub leasing, w którym bus jest do naszej dyspozycji na określony okres i sami nim jeździmy, ale jest też opcja poproszenia o przydzielenie nam kierowcy, który poprowadzi samochód za nas. Obydwie opcje mają swoje plusy i minusy, a decyzja co do którejś z nich wymaga przemyślenia, do jakich celów będzie nam potrzebny samochód. Czasem bowiem sprawdzi się jedno rozwiązanie, czasem drugie. Weźmy na przykład wynajem busa z kierowcą – będzie to idealny wybór, kiedy czeka nas jakiś wyjazd integracyjny lub inna okazja, podczas której nie będziemy mogli prowadzić. Zatrudniony kierowca to również spory komfort, ponieważ nie musimy tracić energii na samodzielne przemieszczanie się z punktu A do punktu B.

 Co w przypadku leasingu?

Leasing na busa to rozwiązanie przede wszystkim dla firm. Jest to zazwyczaj wynajem długoterminowy, podczas którego samochód w pewnym sensie staje się naszą własnością. Jednak w przeciwieństwie do zakupu pojazdu, w leasingu nie musimy martwić się o żadną awarię, która spotka nas po drodze – firma użyczająca nam samochodu zadba o wszelkie naprawy i serwisowanie w naszym imieniu. Wygoda tego typu wynajmu wiążę się także z ogromną niezależnością co do wykorzystywania przez nas pojazdu. Zawsze jest na nasz użytek i nikt nikt nie będzie wtrącał się w to, gdzie nim jeździmy i w jakim celu. Wszystkiego te plusy składają się na popularność, jaką leasing ma w środowiskach biznesowych.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

szesnaście + siedemnaście =