Jak urządzić salon industrialny?

Surowe wnętrza rodem ze starych fabryk i opuszczonych kamienic są obecnie najmodniejszym nurtem, jaki panuje wśród projektantów zajmujących się wykończeniem. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na mieszkanie loftowe charakteryzujące się antresolami i wysokimi sufitami. Na szczęście z pomocą przychodzą kreatywne rozwiązania polegające na przemyceniu niektórych szablonowych elementów tego stylu. Przykładem może być regał loft, który jest nie tylko praktyczny, ale też idealnie odzwierciedla klimat wnętrza industrialnego. Poniżej kilka podpowiedzi, dzięki którym każdy salon nabierze loftowego wyrazu.

Prosta forma w nietypowym przekazie

Pierwszym charakterystycznym komponentem, który z powodzeniem można wprowadzić to ściana pokryta imitacją surowej, czerwonej cegły. Reszta panujących kolorów to zazwyczaj szarość, czerń i biel. Kolejny punkt to jedyne w swoim rodzaju meble. Odznaczają się prostymi w wyrazie konstrukcjami, zbudowanymi na bazie drewna, szła i metalu. Inspiracji należy poszukiwać w internecie.

Jeśli chodzi o industrialne meble Białystok to miasto, w którym z powodzeniem można znaleźć sklepy z odpowiednią ofertą. Wystarczy poświęcić chwilę czasu i porównać dostępne propozycje. Nie można zapominać o źródłach światła. Idealnie nadadzą się wiszące lampy z odkrytymi żarówkami lub metalowymi kloszami. Mocny styl loft opłaci się przełamać dużą kanapą lub narożnikiem. Taki zabieg doda przytulności. Nic tak nie uprzyjemni przerwy na kawę, jak piękny szklany stolik z metalowymi nóżkami. Taka budowa nie wpłynie na przestrzenność, która jest bardzo istotna w tym trendzie.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

2 × jeden =