Sposoby na ciekawą aranżację pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to przestrzeń, która jest dosyć trudna do aranżacji. Po pierwsze, pełni ona znacznie więcej funkcji, niż sypialnia osób dorosłych. Musi się tam znaleźć miejsce do zabawy, nauki, ale także do komfortowego wypoczynku. Po drugie, kolorowe zabawki wypełniające każdy kąt pomieszczenia naszej pociechy nie wpisują się w trendy promowane na profilach portali społecznościowych. Chcąc sensownie zaplanować wystrój takiego wnętrza, musimy postawić na dobrej jakości minimalizm oraz ciekawe, łatwe do zmiany ozdoby. Pamiętajmy, że maluchy szybko się nudzą, dlatego warto mieć możliwość dokonania ekspresowych modyfikacji. 

Magiczna moc naklejek

Jeśli urządzając pokój dziecka, wybierzemy proste, drewniane meble, a ściany pomalujemy na jednolity, stonowany kolor, to stworzymy świetną bazę do wariacji z dekoracjami. Idealnie sprawdzą się tu modne lampki w kształcie kul, pompony podwieszone pod sufitem, ale także naklejki. Szczególnie na tę ostatnią ozdobę warto zwrócić uwagę. Jest ona o wiele lepsza niż fototapety, a wybór motywów dostępny w Internecie jest naprawdę imponujący. Jeśli zatem chcemy stworzyć niebanalną aranżację pokoju naszej pociechy, wybierzmy naklejki na ścianę drzewa, kotki, pieski, baloniki, samoloty czy też inne wzory. Będziemy mogli dowolnie je przyklejać i odklejać, bez generowania szkód. Pamiętajmy, by tego typu produkty zamawiać w punktach mających świetną opinię. Tylko wysoka jakość wykonania obrazka da nam pewność, że nie podrze się on, ani nie zacznie odklejać po kilku dniach.

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

trzynaście − 4 =