Jak często powinno się farbować włosy?

Farbowanie włosów to bardzo duża ingerencja w ich strukturę. Taki zabieg szkodzi najbardziej, jeśli jest wykonywany nieprofesjonalnymi farbami. Niestety zapewnienia producentów o naturalnych składnikach zazwyczaj niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Agresywne rozjaśniacze wysuszają kosmyki, przez co cała fryzura wygląda bardzo niekorzystnie. Poza tym w domowym zaciszu ciężko jest otrzymać konkretny kolor, a efekty naszej pracy mogą nas naprawdę zdziwić. Co zrobić, żeby farbowanie było bezpieczne dla naszych pięknych pukli?

Fachowa ręka fryzjera

Chcąc zmienić kolor, najlepiej udać się do specjalisty oferującego farbowanie włosów Poznań może poszczycić się kilkoma wspaniałymi wirtuozami koloryzacji. Używają oni innych farb niż te sprzedawane w sklepach. Zazwyczaj skład takich preparatów jest o wiele lepszy, a fryzjer umie odpowiednio je stosować. Dzięki takiemu zabiegowi wykonywanemu nie częściej niż raz w miesiącu nasze włosy będą wyglądać fantastycznie. Jeśli chcemy odwiedzać salon jeszcze rzadziej, zdecydujmy się na pasemka. Ta technika sprawia, że odrost nie jest aż tak widoczny i możemy pozwolić sobie na nakładanie farby co osiem, a czasami nawet dziesięć tygodni. W skali roku da to spore oszczędności. 

  • Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

siedemnaście − 11 =