Kurtki zimowe dla puszystych Pań

Kiedy zima zbliża się wielkimi krokami, zawsze myślimy o zakupie ciepłej i modnej kurtki. Z reguły nie jest to trudne, ponieważ rynek odzieżowy daje nam naprawdę szeroki wybór. Niemniej jednak nie każdemu jest łatwo znaleźć odpowiednie ubranie przeznaczone na chłodne dni. Ten krótki poradnik pomoże kobietom o puszystej sylwetce w znalezieniu najodpowiedniejszej kurtki zimowej.

Kurtki zimowe xxl dla pań powinny być przede wszystkim długie. Dlaczego? Otóż długie ubrania powodują, że wydajemy się w nich być szczuplejsi. Oczywiście nie warto iść w skrajności – na przykład kurtka sięgając aż do kostek może okazać się nieładna i niepraktyczna. Na osobach o nieco puszystej figurze świetnie prezentują się kurtki sięgające maksymalnie do kolan.

Jakie jeszcze warunki powinny spełniać kurtki zimowe dla pań o puszystej budowie ciała? Warto, aby okrycia zewnętrzne nie były zbyt grube. Oczywiście nie chcemy rezygnować z grubości kurtki kosztem jej ciepła. Niemniej jednak istnieją pewne typy kurtek, które są bardzo grube z zasady. Warto wspomnieć w tym miejscu chociażby o kurtkach puchowych. Osoby o puszystej budowie ciała powinny unikać tego rodzaju elementów garderoby.

Poza tym warto wspomnieć tu także o kolorystyce. Kobiety o puszystych kształtach powinny unikać jasnych i pastelowych ubrań. Jeśli chcesz zatem wyszczuplić się wizualnie, zdecyduj się na odzież damską xxl w ciemnej kolorystyce.

Zastosowanie powyższych rad i wskazówek z pewnością pomoże Ci wysmuklić swoje kształty. Z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednią kurtkę na zimowe dni!

 • Ponad Horyzont
  Znajdziesz tu ciekawe informacje na wszystkie tematy - zarówno te poważniejsze, jak i luźniejsze. Te, związane z pracą, biznesem i techniką, ale także dotyczące zdrowego życia, mody i hobby.

 • Jak wybrać profesjonalny ekspres do kawy?

  Wybór profesjonalnego ekspresu do kawy nie jest sprawą łatwą. Na rynku znaleźć można wiele modeli, które różnią się między sobą […]

 • Co to jest przegląd rejestracyjny i jak wygląda?

  Przeglądy rejestracyjne pojazdów to obowiązkowe badania techniczne, które mają na celu zweryfikować stan techniczny aut poruszających się po polskich drogach. […]

 • Czy warto otworzyć firmę transportową?

  Posiadanie własnej firmy transportowej to marzenie wielu osób, a zwłaszcza mężczyzn, którzy od dziecka byli zafascynowani pojazdami. Własna firma transportowa […]

 • Modne lampy

  Pod hasłem modne lampy kryje się wiele rodzajów różnorodnego oświetlenia, jednak w tej kategorii najważniejszy jest przede wszystkim oryginalny design […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

trzy × cztery =